czwartek, 23 stycznia 2014

Gram w Zack Zero PS3

Zack Zero to kolorowa, relaksująca, o pięknej grafice platformówka, w którą nawet dorosły zagra z wielką przyjemnością. Tytułowy, dzielny, kosmiczny Zack, pod naporem wrednych przeciwników, w tym bossa Zulroga musi utorować sobie drogę, by odnaleźć ukochaną Marlene. Włada trzema żywiołami - ogniem, lodem i ziemią. 
Grę kupiłam z ps store za około 7zł. Warto. Całkiem przyjemnie gra się również po konwersji obrazu na 3d - oczy nie bolą po kilku minutach, kolory nie rażą. Słowem, gra łączy klasyczny model i system rozgrywki ze współczesną grafiką i innowacyjnymi pomysłami. Zack porusza się po trójwymiarowych planszach (zamazane tło w oddali), choć rozgrywka przypomina dwuwymiarowe. 
Gra jest zabawna, sympatyczna, okraszona muzyką jak z filmów typu Toy Story. W niektórych momentach trzeba pomyśleć, jakiego żywiołu najlepiej użyć, aby przejść do kolejnego poziomu. Jeśli się nie powiedzie, checkpointy są co chwilę, zatem z ust nie wypłyną słowa "no ku...a tyle muszę znowu przejść!". Zrobiłam kilka screenów z tv, co by potwierdzić autentyczność wpisu :)2 komentarze: