poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Co u mnie w sierpniu 2016?

Kochani,

Wszystko u mnie ok, niemal codziennie piszę na fb, także zaglądajcie też tam  https://www.facebook.com/Kasiaplaystation4

Utknęłam (w pozytywnym znaczeniu tego słowa) przy grze Yakuza 5, która w sierpniu 2016 dostępna jest za darmo dla plusowiczów. Jestem na etapie robienia kariery pop idolki i idzie mi całkiem nieźle. Póki co najlepszy scenariusz ma Kiryu. Nie chcę Wam spoilerować, co z czym i dlaczego, jeśli macie ps3 zagrajcie koniecznie, bo gra gwarantuje mnóstwo godzin zabawy, robimy poboczne misje, co pewien czas zatrzymują nas gangi i jest fajna walka, nasza postać (prócz dziewczynki) nabiera lepszych umiejętności. 

Niektórzy mówią, że to takie słabsze GTA, ja jestem zachwycona grą i już zamówiłam sobie inną część, tym razem o podtytule Dead Souls czyli Yakuza i zombiaki. Cały sierpień "przeznaczę" na tę grę, choć początek był znajomy. Wzięłam się za Resident Evil Revelations jedynkę, wybrałam wcześniej nie grany tryb normal, będę musiała dokończyć po Yakuzie. I tak to jest. Już myślałam, że nic dobrego Play Station na ps3 (po I am alive) nie da plusowiczom, ale się myliłam. Czekam na wrześniowe zapowiedzi.


Po kolejnych targach growych otrzymaliśmy drugi trailer Resident Evil 7, cóż widzimy perspektywę pierwszej osoby, która mi nie odpowiada, wypowiadałam się o tym kilkakrotnie, fani i antyfani już snują scenariusze i domysły apropo głównej postaci. Capcom wciąż reklamuje Umbrella Corps - jeszcze nie grałam, poczekam na jakieś super promo, bo mi zależy tylko na trypie offline, singiel.

Tyle u mnie w sierpniu. Trzymajcie się i do następnego razu, nie zapomnijcie zajrzeć do mnie na fb i napisać co u Was słychać. Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz