piątek, 13 stycznia 2017

Sennik dla graczahttps://www.facebook.com/Kasiaplaystation4/


Witajcie w 2017 roku! Ponoć to rok Koguta, ma być szczęśliwszy niż 2016, będący rokiem głupiej małpy. I bardziej mistyczny, bardziej spirytualny. Z tej okazji przedstawiam Wam SENNIK GRACZA. Wiele razy śniło mi się, że gram w jakąś grę, jestem jej częścią, odwiedzam nowe miejsca, odkrywam tajemnice. Tak, bo gram, niektóre "obrazy" mam wyryte w pamięci. Zaczytując się w starych sennikach, zebrałam najciekawsze interpretacje snów i niczym wróżka zremasterowałam na czasy obecne :)


SENNIK DLA GRACZA

Gra, w której grasz o kasę i wygrywasz, jeśli założyłeś się z kimś, że przejdziesz jak najszybciej dany level, oznacza, że narobisz sobie nieprzyjaciół, którzy będą Ci zazdrościć czegokolwiek, np. pewności siebie i wiary w umiejętności. Generalnie wróży to niepowodzenia, lecz takie sny często mogą być pomocne w rozwiązaniu danej zagadki w grze w realu. 

Jeśli na ekranie sennego telewizora zobaczyłeś napis "game over", nie oznacza to rychłej śmierci czy niepowodzenia, ale jest to zapowiedź szyderstwa ze strony ludzi, zwłaszcza obcych. 

Grać w towarzystwie zawsze oznacza doznanie pokusy w niedalekiej przyszłości. Może to być związane z wydaniem pieniędzy na kilka najnowszych tytułów albo pokusa przed rozegraniem najtrudniejszego poziomu, by zdobyć wszystkie trofea. Sen o grze w zespole odnosi się często do dzieciństwa, kolegów z dawnych lat, ponoć świadczy też o Twojej sympatii do ludzi i znakomitej umiejętności organizacji.

Przypatrywanie się jak grają inni, stanie z boku, wskazuje na brak akceptacji przez środowisko czy grupę.

Brutalna gra, w której przeciwnicy są gotowi na wszystko, np. bijatyka czy dokonywanie egzekucji oznacza, że w Twoim otoczeniu są mocni rywale, lecz Twoja ambicja, zaradność, umiejętność planowania sprawi, iż poradzisz sobie w każdej sytuacji. 

We śnie jesteś znanym graczem? Wróży Ci to dobry biznes, osiągnięcie celów, o które walczyłeś, spełnienie marzeń i osobiste szczęście. Oczywiście przy odrobinie cierpliwości i zaangażowania.

Jeśli występujesz w grze, jesteś jednym z bohaterów i odkrywasz nowe lokacje czy rozwiązujesz zagadki jest to sygnał, że ktoś Cię wykorzystuje, ma wobec Ciebie zbyt duże wymagania, powinieneś się zrelaksować, odpocząć od codziennych obowiązków i dokładnie przemyśleć każdy kolejny ruch.

Co ostatnio Wam się śniło?

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz